Podmienky používania

Podmienky používania Fotimnafilm.sk, týkajúce sa autorských práv, zodpovednosti za komentáre a odkazy na externé weby, a ďalších dôležitých informácií.

Ako autori článkov uverejnených na tomto blogu si vyhradzujeme právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov, ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov, v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či iného obsahu z www.fotimnafilm.sk akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom, aj v inom ako slovenskom jazyku, je zakázané bez písomného povolenia autora.

Ak nie je uvedené inak, všetky obrázky a fotografie sú majetkom autora daného článku. Niektoré obrázky na stránke www.fotimnafilm.sk boli použité zo stránky www.unsplash.com a sú považované za public domain. Ak niektorý z uverejnených obrázkov porušuje vaše autorské práva, kontaktujte nás a my ho po predložení dôkazu o vlastníctve okamžite odstránime.

Za komentáre pri článkoch nenesieme žiadnu zodpovednosť. Žiadame však návštevníkov, aby vo svojich príspevkoch a komentároch nepoužívali vulgarizmy, nadávky, osočujúce výrazy alebo rasovo motivované urážky. Vyhradzujeme si teda právo bez udania dôvodu nezaradiť, alebo vymazať akýkoľvek komentár k článku a to najmä tie, ktoré sú v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky.

Články pravidelne aktualizujeme a upravujeme, aby obsahovali čo najpresnejšie a najvernejšie informácie. V prípade, že nájdete informáciu, ktorá sa líši od reality a je nesprávna, prosím, informujte ma o tom.

Všetky informácie, ktoré návštevníci poskytnú pri používaní tohto blogu, budú spracované v súlade s našimi zásadami ochrany súkromia. Pre viac informácií sa pozrite na naše Zásady ochrany osobných údajov.

Webové stránky www.fotimnafilm.sk môžu obsahovať odkazy na iné webové stránky, na ktoré nemáme žiadny vplyv ani kontrolu. Nezodpovedáme za obsah týchto externých stránok a nenesieme žiadnu zodpovednosť za škody alebo straty, ktoré môžu vzniknúť používaním týchto odkazov.

Tieto podmienky sa môžu s časom aktualizovať alebo dopĺňať, preto odporúčame pravidelne ich kontrolovať. Pokračovaním v používaní tohto blogu súhlasíte s platnými podmienkami používania.

— Michael Djibril a spoluautori

Aktualizované 31. júla 2023