Zásady ochrany osobných údajov

Tieto Zásady ochrany osobných údajov vysvetľujú, ako zhromažďujeme, ukladáme a používame informácie, ktoré poskytuješ, keď používaš našu webovú stránku.

Rešpektujeme právo na súkromie našich čitateľov a zaväzujeme sa k ochrane informácií zozbieraných prostredníctvom tejto webovej stránky.

Tieto zásady ochrany osobných údajov vysvetľujú, ako webová stránka Fotímnafilm.sk zhromažďuje, ukladá a používa informácie, ktoré poskytuješ pri používaní tejto webovej stránky.

Používaním stránok Fotímnafilm.sk súhlasíš s podmienkami týchto Zásad ochrany osobných údajov. Pokiaľ nesúhlasíš, prosím, nepoužívaj naše webové stránky.

Sledovacie technológie

Podobne ako väčšina webových stránok dnes, aj Fotímnafilm.sk používa nástroj na analýzu a sledovanie používania našich webových stránok. Tieto informácie nám pomáhajú zlepšiť poskytovanie služieb, personalizovať obsah a zabezpečiť správne fungovanie našej stránky.

Na tieto účely používame sledovacie technológie, ktoré nepoužívajú súbory cookies. Preto je všetka čitateľská aktivita na Fotímnafilm.sk anonymná.

Zbieranie a používanie osobných údajov

Aby si mohol komentovať niektorý z našich článkov alebo prihlásiť sa k odberu newslettera, môžeme ťa požiadať o tvoje osobné údaje, ako je tvoje meno, e-mailová alebo webová adresa. Takéto informácie zhromažďujeme iba s tvojím výslovným súhlasom.

Zdieľanie osobných údajov

Tvoje osobné údaje nezdieľame s nikým ani s žiadnymi tretími stranami bez tvojho výslovného súhlasu.

Zmeny v Zásadách ochrany osobných údajov

Sme odhodlaní urobiť všetko preto, aby sme zabezpečili ochranu tvojho súkromia pri používaní stránky Fotímnafilm.sk. Preto budeme pravidelne aktualizovať tieto Zásady ochrany osobných údajov v súlade s našimi potrebami alebo zmenami v právnych predpisoch. Aktualizované Zásady budú uverejnené na tejto stránke s uvedením dátumu aktualizácie.

— Michael Djibril

Aktualizácia 31.7.2023