Podmienky používania

Ako autori článkov uverejnených na tomto blogu si vyhradzujeme právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos našich článkov.

Ako autori článkov uverejnených na tomto blogu si vyhradzujeme právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov, ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov, v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či iného obsahu z www.fotimnafilm.sk akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia autora je zakázané.

Ak nie je uvedené inak, všetky obrázky a fotky sú majetkom autora daného článku. Niektoré obrázky na www.fotimnafilm.sk boli použité zo stránky www.unsplash.com a sú považované za public domain. Ak niektorý z uverejnených porušuje vaše autorské práva, kontaktujte nás a my ich hneď po predložení dôkazu vlastníctva odstránime.

Za komentáre pri článkoch nenesieme žiadnu zodpovednosť. Žiadame však návštevníkov, aby vo svojich príspevkoch a komentároch nepoužívali vulgarizmy, nadávky, osočujúce výrazy alebo rasovo motivované urážky. Vyhradzujeme si teda právo bez udania dôvodu nezaradiť, alebo vymazať akýkoľvek komentár k článku a to najmä tie, ktoré sú v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky.

Články priebežne aktualizujeme a upravujeme pre čo najpresnejšie a najvernejšie podanie informácií. V prípade, že nájdete informáciu, ktorá je v rozpore s realitou a je nesprávna, prosím, informuj ma.

-Michael M Djibril a Tím Fotímnafilm.sk