Čo je nové

Novinky na blogu a zujímavé UX vylepšenia, ktoré verím, že skvalitnia celkový zážitok z čítania. Ak by si mal nápady ako veci ešte viac zlepšiť, neváhaj ich so mnou zazdieľať.


29. október 2022

Tmavý režim

Nedávna aktualizácia blogu priniesla jeden veľmi žiadaný prvok. Odteraz je blog k dispozícii aj v tmavom režime (označovaný aj ako tmavý motív, tmavý vzhľad alebo nočný režim).

Tmavý režim sa zvolí automaticky podľa toho, aký režim má tvoj prehliadač alebo operačný systém zariadenia, ktorým stránku navštíviš, nastavený.


15. september 2022

Galérie fotiek

Dátum poslednej aktualizácie článku

Tento blog bol založený v roku 2016. Za ten čas tu pribudlo už mnoho článkov. Pri ich čítaní sa v hlavičke článku okrem iného dozvieš kedy bol článok uverejnený. No niektoré články hovoria o témach, ktoré si po nejakom čase vyžadujú aktualizáciu.

Ak som v minulosti nejaký článok aktualizoval, vedel som o tom iba ja—autor článku. Odteraz už vedľa dátumu nájdeš dátum poslednej aktualizácie článku, vďaka čomu budeš vedieť, kedy bol článok naposledy upravený a mať tak istotu, že informácie v ňom sú stále aktuálne.


2. september 2022

Kategória článku v archívoch

Články na tomto blogu sú rozdelené do kategórií, ako napríklad Filmy, Tmavá komora alebo Učíme sa od majstrov. Tieto kategórie teraz uvidíš zobrazené nad titulným obrázkom.