Stalo sa ti už niekedy, že si hľadal dobre vybavený fotoateliér alebo komoru, v ktorej by si mohol experimentovať, vyvolávať alebo zväčšovať fotky, ale už len myšlienka na to ti prišla ako sen? Tak sa drž, lebo jeden taký ateliér tu je!

V Ateliéri Kapro máš možnosť pohodlne pracovať v profesionálnych podmienkach, diskutovať, vzdelávať sa, organizovať workshopy a podieľať na rôznych aktivitách rozvíjajúcich kultúru fotografie.

Kapro je priestor pre fotografiu a komunitu jej tvorcov, obdivovateľov a fanúšikov.

Ateliér je navrhnutý tak, aby si mal kedykoľvek poruke všetko, na čo si zmyslíš – od svetiel a chemikálií až po sprchu či chladničku. Všetko nájdeš v multifunkčnom priestore pod jednou strechou.

Fotoateliér

Srdcom priestoru je veľký, profesionálne vybavený fotoateliér. Vďaka dobrej hudbe, príjemnej podkrovnej atmosfére a širokým možnostiam využitia je práca v ňom pohodlná a efektívna.

Tmavá komora

Komora je snom každého milovníka klasickej fotografie. Kapro disponuje veľkou tmavou komorou, v ktorej svoj materiál ľahko vyvoláš alebo zväčšíš na papier. Komora je veľkoryso vybavená všetkými potrebnými nástrojmi.

Bar s kuchyňou

Hlad a smäd už určite pokazili nejednu fotku. Kuchynka s barom preto nesmie chýbať! Pripraviť si tu môžeš obed či po dobre odvedenej práci posedieť s fotopriateľmi pri drinku.

Obývačka

Kapro bol od začiatku navrhnutý ako spoločenský priestor. Obývačka s krbom a príjemným posedením je preto otvorená oddychu, diskusiám, prednáškam a ďalším spoločenským akciám.

Kapro nie je len dobre vybaveným priestorom – je predovšetkým platformou pre aktivity milovníkov fotografie.

Kapro je ideálnym miestom pre každého fanúšika analógovej fotografie. Teba, teba aj teba! V jednom priestore ponúka možnosť realizovať celý klasický fotografický proces – od fotenia na akýkoľvek formát, cez vyvolávanie až po zväčšovanie na papier. A čo je najlepšie, ak nič alebo niečo z toho neovládaš, radi Ťa to naučia.

Viac info sa dozvieš na oficiálnej stránke Ateliéru Kapro.

Kontaktné informácie

Ateliér Kapro
Adresa: Cesta na Senec 18 (Ako sa tam dostanem?)
Tel.: +421 944 549 692
E-mail: kapro@kapro.at

Facebook: Ateliér Kapro